Wiemy, jak trudno jest znaleźć Kogoś, kto zaoferuje nie tylko profesjonalne

i zarazem nieszablonowe podejście,

ale będzie umieć wczuć się w charakter

i osobowość Głównych Bohaterów filmów/zdjęć.

— ANDRZEJ KOCUBA

Tylko kilka słów

Jako absolwenci szkół artystycznych i filmowych, mając jednocześnie doświadczenie aktorskie i muzyczne, mamy przyjemność tworzyć filmy ślubne, teledyski, filmy wizerunkowe, spoty reklamowe, krótkie formy filmowe czy filmy dokumentalne, które niosą autentyczne emocje – pokazując… życie! O filmach i fotografii ślubnej myślimy w kategorii wyrafinowanej estetyki. Dlatego realizacje ślubne, jak i promocyjno-reklamowe wymagają od nas pracy na najlepszym sprzęcie. Pełnoklatkowe aparaty marki CANON z paletą jasnych obiektywów. Broadcastowe kamery, mikrofony bezprzewodowe i przewodowe, Steadicam, slider i wiele, wiele innych to podstawowe narzędzia naszej codziennej pracy. Dajemy Ci zatem 100% gwarancję, że do Twojego filmu/sesji zdjęciowej podejdziemy absolutnie indywidualnie i z największym zaangażowaniem. Zobacz przykłady naszych prac!

 

Idea

Chcemy dać naszym klientom jedyny w swoim rodzaju klucz do przeszłości, dzięki któremu będą mogli cofnąć się w czasie do najbardziej bezcennych momentów w życiu. Tworzymy filmy i fotografie, które poruszają serca, zatrzymując w kadrze spojrzenia pełne uczuć i uśmiechy pełne słońca. Naszą misją jest malowanie emocji dźwiękiem i obrazem, aby powstałe dzieło wzruszało do głębi.

 

Styl pracy

Nasz styl pracy wyróżnia serdeczność w kontaktach z naszymi klientami. Staramy się zrozumieć ich osobowość i wczuć się w ich potrzeby. Nasza otwartość na życzenia klienta i szczera chęć zadowolenia go jest wspierana przez profesjonalny sprzęt, dzięki któremu jesteśmy w stanie oddać medialnie to, co gra w duszy naszym klientom.

 

Sprzęt i technologie

Wymagamy od siebie najwyższej jakości produkcji. Aby realizować produkcje na odpowiednim poziomie niezbędny jest profesjonalny sprzęt. Do tego celu używamy kamer HD oraz pełnoklatkowych lustrzanek marki CANON. Nie bez powodu filmowanie lustrzanką stało się światowym trendem. Ten często niepozorny sprzęt, znany dotychczas z fotografii otwiera przed nami nowe możliwości w postaci niespotykanej głębii obrazu oraz zdecydowanie większej szczegółowości obrazu niż w kamerach klasy semi-pro. Dodatkową zaletą technologii DSLR jest możliwość stosowania różnego rodzaju obiektywów, które w różny sposób oddają rzeczywistość np. fish-eye z kątem widzenia prawie 180 stopni co pokazuje sceny w sposób w jaki sami nie jesteśmy w stanie tego dostrzec. Dzięki zastosowaniu zaawansowanych stabilizatorów obrazu wprowadzamy do naszych ujęć zalążek kinowej jakości. Są to między innymi steadycam/flycam, slider, kran kamerowy. 
Postprodukcja to prawdziwy test mistrza kuchni filmowej - to tutaj film nabiera końcowego kształtu i klimatu. Do pracy w naszej kuchni montażowej wykorzystujemy stacje montażowe wykorzystujące optymalnie możliwości profesjonalnego oprogramowania. Techniki montażowe, z których korzystamy oparte są na wiedzy zaczerpniętej w Akademii Filmu i Telewizji w Warszawie. Nieustannie szkolimy się w najnowocześniejszych technikach filmowych, aby dostarczyć naszym Klientom jakość i emocje prawdziwego kina.